Hakkımızda

Elegance Yedek Parça programı 1999 yılından beri geliştirilmekte olan, tüm iş gücünü otomotiv sektörüne ayırmış olan Yüce Yazılım‘ın ürünlerinden birisidir.

Yüce Yazılım tamamı yerli sermaye ile oluşturulmuş bir bilişim firmasıdır. 1999 yılında Otomotiv Sektörüne hitaben geliştirdiği yazılımlarla faaliyetine başlayan Yüce Yazılım, kararlı ve daima yenilenme ruhu ile bugün adından söz ettiren bilişim şirketleri ile aynı kulvarda olmayı başarmıştır. Yüce Yazılım ekibi var olanı şekillendirmek yerine, hep yenilikçi ve kolaylaştırıcı olmayı hedeflemiştir. Başarı kaynağının müşteri memnuniyeti olduğunu benimsemek ve olumlu sonuçlarını almak, başarı grafiğimizi her geçen gün artırmıştır.

Yüce Yazılım olarak hedefimiz firmamızın kuruluş yılı olan 1999 yılından itibaren geride bıraktığımız yılların gururu ile yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizden aldığımız memnuniyet doğrultusunda faaliyet alanlarımızı sürekli büyüterek sektörümüzde ki lider firma konumumuzu kalıcı kılmaktır.

Teknoloji Çağında standartların ulusal değil küresel olarak değerlendirilmesi, rekabet ve kalitenin hızla tırmandığı günümüzde Lider Misyonu üstlenen firmaları da bu kaçınılmaz değişim ve gelişimin bir parçası haline getirmiştir. Yüce Yazılım Grup Şirketleri olarak sunduğumuz hizmetlerin kalitesini sürekli arttırarak, hizmet verdiğimiz müşterilerimizin beklentilerinin daha ilerisinde olmayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak içerisinde bulunduğumuz rekabet ortamında sürekli dinamik ve esnek yapımızla yanınızda yer almayı, yeni hedefleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda işletmenizde tutarlı, doğru ve güvenilir verilere sahip olabileceğiniz yeni yazılım ve donanım teknolojileri geliştirmeyi, arge ve laboratuar çalışmalarımız ile de çözüm ortağınız aynı zamanda şirketinizin yazılımsal danışmanlığını üstlenen teknoloji partneriniz olmayı hedefliyoruz.

Başarı dolu yaşanmış yüzlerce örnekle, birikim ve tecrübemizi size aktararak hedef yükseltmenize katkı sağlamak, diğerlerinden bir adım önde olmanız için günümüzde önemli olan teknolojiyi kullanarak yeni ihtiyaçlarınıza, yeni açılımlar ile cevap vermek, sizi ve işletmenizi daha yüksek hedeflere taşımak ve bu bilinçle üreterek hep yanınızda olmak vazgeçilmez misyonumuzdur.